SON DAKİKA

Yedi24Haberler
Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Semih Malkoç(semihmalkoc53@gmail.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Semih Malkoç(semihmalkoc53@gmail.com)

EDİTÖRLER
Editör 1 – semihmalkoc53@gmail.com
Editör 2 –  semihmalkoc53@gmail.com
Editör 3 –  semihmalkoc53@gmail.com

REKLAM REZERVASYON
( semihmalkoc53@gmail.com )

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
( semihmalkoc53@gmail.com )

ADRES
İnternet

ALTYAPI ve TEMA
Thewp

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 yedi24haberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yedi24haberler.com’a aittir. yedi24haberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yedi24haberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
yedi24haberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yedi24haberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
Yasaların açıklanması gerektiği veya izin verildiği durumlar dışında (örneğin devlet kurumlarına ve kolluk kuvvetlerine) bilgilerinizi gizli tutacağız. Genel olarak, bilgilerinizi yalnızca yedi24haberler.com içinde kullanacağız. Ancak, bazen yedi24haberler.com bilgilerinizi işlemek için üçüncü tarafları kullanır. yedi24haberler.com, bu üçüncü tarafların talimatlarına kesinlikle uymasını gerektirir ve sit bilgilerinde açık bir şekilde kişisel bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına razı olmadıkça, kişisel bilgilerinizi kendi iş amaçları için kullanmamasını gerektirir. Yedi24haberler.com ile etkileşime girdiğinizde bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir haber bültenine kaydolursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişime geçebileceğimizi ve yedi24haberler.com ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Sitedekiadresi.com çevrimiçi hizmetlerini kullandığınızda, çerezleri kullanırız ve IP adreslerini toplarız. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızın yedi24haberler.com çerezleri bölümünde bulabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA